Personal

Mantas Dovidavicius

Affärsutvecklingschef

+46703142215

mantas@byggmagroup.se

Alfred Wikner

Kvalitets- och produktingenjör

+4693014222

alfred.wikner@byggmagroup.se

Tommy Persson

Teknikchef

+46706077910

tommy.persson@byggmagroup.se

Hampus Wikner

Konstruktör

+46709395451

hampus.wikner@byggmagroup.se

Mikael Thors

Konstruktionsledare / Passivhusexpert

+46705418915

mikael.thors@byggmagroup.se

Daniel Wilded

Säljchef Byggsystem

070 - 285 55 14

daniel.wilded@byggmagroup.se

Henrik Sjödin

Teknisk säljare

070-276 80 43

henrik.sjodin@byggmagroup.se

Ulf Dewerlid

Teknisk säljare

070 - 615 56 80

ulf.dewerlid@byggmagroup.se

Hittar du inte vad du söker?

Har du frågor eller funderingar, tveka inte att kontakta oss. Vi berättar gärna mer om vad vi kan erbjuda och hur vi kan lösa dina behov på ett smart och kostnadseffektivt sätt.

Kontakta oss
Skicka
Ladda hem vår projekteringsanvisning!